Sökresultat

Du fick 160 st träffar.

Sortera efter: Pris Alfabetiskt

Välj typ av placering.

  • 12&12 Behandlingshem AB

    Antal platser
    5
    Lägsta ålder
    18
    Högsta ålder
    65
    Ort
    Kramfors
    Föreståndare
    Kristina Aronsson Tel: 0612- 303 90, 303 60 Mobil: 070-2780776 kristina.12o12@telia.com
  • Adventum AB Frostbrunnsgården

    Antal platser
    9
    Lägsta ålder
    9
    Högsta ålder
    18
    Ort
    Borlänge
    Föreståndare
    Franz Baumann 0243 - 21 77 32 franz.baumann@adventum.se
  • Adventum Vård AB Lugnet

    Antal platser
    9
    Lägsta ålder
    16
    Högsta ålder
    20
    Ort
    Falun
    Föreståndare
    Aurelia Gentcherenko 023 - 852 91 076 - 809 53 23
  • Adventum Vård AB Älvnäsgården

    Antal platser
    9
    Lägsta ålder
    9
    Högsta ålder
    21
    Ort
    Borlänge
    Föreståndare
    Franz Baumann
  • Alba Behandlingshem

    Antal platser
    22
    Lägsta ålder
    18
    Högsta ålder
    35
    Ort
    Uppsala
    Föreståndare
    Leg.psykolog,leg.psykoterapeut Roger Ingelsson, 0709501968, info@alba-ab.se
  • Aleris Omsorg AB - Gylleby Behandlingshem

    Antal platser
    40
    Lägsta ålder
    18
    Högsta ålder
    75
    Ort
    Sunne
    Föreståndare
    Magnus Andersson, 08-12319068, magnus.andersson@aleris.se
  • Alpkyftan i Göteborg AB

    Antal platser
    7
    Lägsta ålder
    14
    Högsta ålder
    20
    Ort
    Göteborg
    Föreståndare
    Daniel Forsell 0735-19 03 40 daniel.forsell@alpklyftan.com
  • Alvstrandsgården HVB

    Antal platser
    8
    Lägsta ålder
    14
    Högsta ålder
    18
    Ort
    Boden
    Föreståndare
    Linnea Kask 070-2214072 linnea.kask@jnintegration.se
  • Aragorn

    Antal platser
    8
    Lägsta ålder
    15
    Högsta ålder
    19
    Ort
    Göteborg
    Föreståndare
    Maja Parck, 070-360 40 35, maja.parck@baggium.se
  • Arken HVB

    Antal platser
    5
    Lägsta ålder
    16
    Högsta ålder
    21
    Ort
    Vårgårda
    Föreståndare
    Christer Otterström 070-602 33 00 christer@arkenhvb.se
  • Arwen

    Antal platser
    14
    Lägsta ålder
    12
    Högsta ålder
    20
    Ort
    Hörby
    Föreståndare
    Jocke Ekberg 070 549 55 04 jocke.ekberg@baggium.se
  • Attendo Broarp AB

    Antal platser
    6
    Lägsta ålder
    12
    Högsta ålder
    23
    Ort
    Eksjö
    Föreståndare
    Jennie Sandh 0730-660059 jennie.sandh@attendo.se
  • Attendo Älvgården AB

    Antal platser
    16
    Lägsta ålder
    13
    Högsta ålder
    21
    Ort
    Älvkarleby
    Föreståndare
    Matilda Lindström Tel.070-3660817 matilda.lindstrom@attendo.se
  • Bakfickan

    Antal platser
    5
    Lägsta ålder
    12
    Högsta ålder
    18
    Ort
    Osby
    Föreståndare
    Erik Kandell 0701-466120 eller 0479-40185 erik@offclinic.se
  • Balanshem AB

    Antal platser
    8
    Lägsta ålder
    14
    Högsta ålder
    20
    Ort
    Höör
    Föreståndare
    Petar Fehir 040-46 11 27 petar.fehir@baggium.se
  • Barn och familjejouren

    Antal platser
    22
    Lägsta ålder
    0
    Högsta ålder
    20
    Ort
    Stockholm
    Föreståndare
    Marie Mandel, VD/Föreståndare Tfn. 08-600 46 96 E-post. marie.mandel@barnochfamiljejouren.se
  • Behandlingshemmet Kängurun AB

    Antal platser
    0
    Lägsta ålder
    0
    Högsta ålder
    0
    Ort
    Skara
    Föreståndare
    Evy Ekdahl, 0511-346674, 0709-210031, evy@kangurun.se
  • Bergåsa HVB

    Antal platser
    8
    Lägsta ålder
    13
    Högsta ålder
    21
    Ort
    Hylte
    Föreståndare
    Theresia Regnander 0345-311 38 theresia.regnander@bergasahvb.se
  • Bilbo

    Antal platser
    7
    Lägsta ålder
    13
    Högsta ålder
    18
    Ort
    Mark
    Föreståndare
    Thomas Westerberg 070 295 33 94 thomas.westerberg@baggium.se
  • Billsbo och utbildningsgård

    Antal platser
    9
    Lägsta ålder
    16
    Högsta ålder
    22
    Ort
    Tierp
    Föreståndare
    Malin Plaenge, 070-2110504,0294-21174, billsbo.gard@tele2.se